Info z jednání 6.12.2017- v Motole.

Včera(6.12.) proběhlo jednání se zástupci některých sekcí (nedostavil se zástupce sekce Vrchní vedení, Muzeum Střešovice, Depo, Škodovka, L.D. a Zaměstnanci ČADu-ti to mají ale daleko).

Byl probrán záměr návrhu hlavní změny Stanov, kdy od března převezme vedení Odborové rady veškeré práva sdružených OO a ze současného Výboru se stane FORum názorů, kam budou moci přijít sdělit problémy nejen funkcionáři, ale i řadoví členové a hosté.

VOR zůstane nadále sedmičlenný, ale bude mít možnost povolat náhradníky na volný mandát, pokud některý člen Vedení nebude moci přijít na jednání.

Náhradníky se stanou automaticky všichni funkcionáři, nezvolení do vedení (VOR).

Blíží se též uzávěrky a kolegové byli seznámeni s prvními čísly. Stav členů OR mírně vrostl (a včetně ROH překračuje číslo 400), nejlépe si vede sekce zaměstnanci ČADu a Žižkováci, výše vyplácených bonusu vzrostla od roku 2015 navíc o 110.000,-.

Bonusy lidem každoročně rostou, což je dáno i růstem mezd.

Precizní zprávu- uzávěrku, kolik čeho, co, a na co bylo poskytnuto, obdrží všichni naši členové po roční uzávěrce v zaheslovaném prostředí našeho webu, po zadání hesla, které obdrží na členské legitimaci spolu s vánoci.

V tištěné podobě pak účastníci Konference, která se koná 16.2. od 16hodin v Muzeu Střešovice. Přihlaste včas svou účast na 774746800. Z členských legitimací se bude losovat i hlavní výhra příspěvek na zájezd k moři (8.000), na víkendovou rekreaci(4.000) či romantická večeře v nóbl podniku(2.000).

Do losování o hlavní ceny bude zařazen každý člen, který platící srážkou ze mzdy.

Nejste-li členem, zaregistrujte se a hrajte s námi- začněte zde: http://www.odborovarada.cz/novaprihlaska.htm