Nová nabídka laciných telefonních tarifů, prostřednictvím naší organizace.   Máte zájem? Včas reagujte…..

Koncem roku končí stávající nabídka a nové ceny i služby se nám podařilo vyjednat pro nové období ještě výhodnější.

 

·       Rodinný tarif pro málo volající (ideální pro rodiny s dětmi) bude nově  za 93,-vč.DPH (dosud 116,-), krom 50 volných minut a VPN (vlastní síť zadarmo) navíc přibude nově 50 volných SMSek.
(
Business Basic = 50 minut do všech sítí + 50 SMS + VPN)

·       Těm, co dosud měli free tarif na volání a SMS zdarma (+VPN) s Internetem, cena zůstane stejná 358,-Kč, a i počet současných 1,5Gb dat.

 

·       Alternací k levnému free je:  Business RED LTE Super Volání neomezené do všech sítí + 1.000 minut do zahraničí, SMS neomezeně do všech sítí, 4 GB dat, VPN – který by ovšem stál mnohem více – rovných 612,-Kč. Pokud ovšem ale máte zájem, nic není nemožné….

Nejen stávající zákazníci mají možnost této výhody,
právě nastal čas i pro nováčky, kteří se dosud rozmýšleli.
Právě nyní se můžete přihlásit.

 

Využijte toho včas. Pozdější přihlášení je problematické a někdy je pak třeba čekat v pořadí…

Asi je zbytečné opakovat naši podmínku, že free tarif může mít jen náš člen, řádně platící členský příspěvek 160 a více Kč a rodinný tarif náš jen náš člen plus přiměřený počet simek pro jeho rodinu, přičemž cena za fakturu se vždy účtuje zásadně našemu členovi (a ať si pak doma vyřídí).
Tarify zastropujeme proti extrémním výdajům (zvláště vhodné jako kontrola dětí) a poskytujeme vám podrobný výpis (kdo, komu, kdy, kam, za kolik…).

Noví zájemci se mohou hlásit v naší kanceláři (každý pátek 9-15 hod). Uzavřeme s vámi smlouvu. Pro mimopražské vymyslíme řešení, jak se dohodnout. Volejte 774 746 800 (pátek 9-15), e-mail můžete poslat na: zabloudil@zoosdmotol.cz

Organizace si vyhrazuje právo zvýhodněný tarif neposkytnout těm členům, kteří měli v minulosti problém s platební kázní úhrady faktur, či nedodrželi předchozí uzavřenou smlouvu.

Převod vlastních čísel možný jen v omezené míře.
Smlouva se uzavírá na 2 roky.   Síť Vodafone (včetně datových přenosů).

 

Omlouváme se za předchozí chybnou nabídku, nebyla zaviněna naší stranou: