Již tuto středu(3.10.) se koná jednání Fóra Odborové rady.

 

Tj. volně přístupné schůze, na kterou mohou přijít i členové a příznivci ze všech organizací sdružených v Odborové radě - pokud se včas zaregistrují na 774746800.

Máte-li zájem o účast, zašlete mi zprávu o vaší účasti nejpozději do úterka. Začátek v 16 hodin v zasedačce ve vozovně Motol.

Po ukončení schůze FORa proběhne jednání Vedení Odborové rady (VOR), které operativně projedná veškeré podněty z FORa a rozhodne o dalším postupu ve všech důležitých záležitostech (projednáme např. podněty pro dodatek ke KS v DPP či návrh na doporučení ignorace volby tzv. "zástupců zaměstnanců" do Dozorčí rady v DPP, informaci o porušování zákonů provozovatelem autobus. nádraží v Blansku či o jednání na téma personální otázky ve Škodovce).

Jednání FORa probíhá vždy první středu v měsíci, každý sudý měsíc mimo prázdniny. Jednání VORu se koná každoměsíčně, vždy první středu.

Nejvyšší orgán- členská schůze/Konference, se koná 1x ročně a nejbližší bude 15. února 2019 v zasedačce DPP - Aramark- ve Vysočanech (metro B stanice Vysočanská je naproti vstupu do objektu). Začátek taktéž v 16hodin- rezervujte si místo již dnes…. -JZ-