Další smluvní nabídka laciných divadel prostřednictvím agentury Pilnaj:

Pokračuji s rozesíláním nových nabídek levných vstupenek do divadel i tento rok. Pro bližší informace můžete kdykoli zavolat, objednat pak na jardapilnaj@email.cz

JAK OBJEDNÁVAT:

Vyberte si představení, datum a čas jeho konání na stránkách divadel a vyberte si i z volných míst. Místa mi napište a já Vám vstupenky zarezervuji. Můžete si vstupenky i sami zarezervovat na stránkách divadel a poslat mi rezervační list. Postup je pak stejný. Napíši Vám konečnou cenu a poštovné (pokud nechcete vstupenky nechat někde na výdejních místech či pokladně divadla). Vstupenky Vám pak zašlu doporučenou poštou, proto vždy v objednávce uvádějte, kam chcete vstupenky zaslat. Ušetříte tím čas. Mezitím můžete poslat koruny na účet. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a název představení.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY TĚCHTO DIVADEL:

 

DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO

Vstupenky vybírejte na www.divadlorb.cz/program

ŘÁDÍ JAKO TAJFUN - slavná herecká dvojice Rachel a John Dudleyovi mají manželství plné hysterických scén, rozchodů a návratů. Nezávisle na sobě a samozřejmě bez vědomí toho druhého se oba, se svými novými milenci, vydají strávit příjemný víkend ve venkovském hotýlku, kam kdysi jezdili spolu. Francouzský hoteliér Pierre Laroche, který už párkrát nájezd manželů Dudleyových zažil, se rozhodne udělat cokoli, aby se ti dva nepotkali.
Cena vstupenky 440, 490 a 550 Kč.
únor, březen

VYHAZOVAČI - čtyři vyhazovači disco klubu Cinders se představují jako ostřílení chlapíci, ale také jako náctiletí hoši připravující se na svůj velký večer, roztomilé nakadeřené slečny užívající si narozeninovou párty a mnoho dalších postav ztvárněných čtyřmi zpívajícími herci.
Cena vstupenky 350, 390 a 450 Kč.
únor, březen

CYRANO - nádherný historický příběh plný hrdosti a lásky, který nikdy nezestárne! Cyrano – muž bez bázně a hany, je legendární postavou, symbolem cti, odvahy a mužnosti, gaskoněc s proslule dlouhým nosem, který se na smrt zamiluje do své sestřenice Roxany. 
Cena vstupenky  490, 590 a 690 Kč.
březen

LAKOMEC - nejslavnější komedie mistra barvitých charakterů a zápletek – J. B. PoquelinMoliéra. Kam až může vést chorobná závislost na majetku? Může být opravdu smyslem života jen jeho hromadění?
Cena vstupenky je 240, 290 a 360 Kč.
únor, březen

DRAHOUŠKU, TOUŽÍM PO TOBĚ - francouzská komedie z pera slavného autora Marca Camolettiho. Známý advokát a jeho žena zubní lékařka jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z obou manželů žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému.
Cena vstupenky 490 a 550 Kč.
únor, březen

TŘI LETUŠKY V POSTELI - když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího. Dva piloti, jeden byt a příliš mnoho milenek na jednu postel. Milostné pletky napříč zeměkoulí vás pak mohou dostat do ráje ale také do blázince.
Cena vstupenky 440, 490 a 550 Kč.
únor, březen

FREDDIE - narodil se, aby předal světu svůj geniální hlas. Stal se hvězdou, aby našel cestu zpátky na pevnou zem. Miloval všechny, aby pochopil, že tu největší lásku ztratil. A zemřel, aby se stal nesmrtelným. Strhující příběh inspirovaný životem Freddieho Mercuryho. Ty největší hity skupiny Queen živě v podání kapely Queenie vás provedou jedním z nejvýraznějších osudů minulého století. Životem legendy, na kterou se nedá zapomenout.
Cena vstupenky 590, 690 a 790 Kč.
březen (vyprodáno)

TANČÍRNA - místo, kde se potkávají lidé různého věku i charakteru, aby zapomněli na starosti každodenního života. Z osamělých duší se stávají páry, z lidí, včera si ještě cizích, partneři nebo milenci. Kolem se řítí dějiny, píše se historie našeho národa, jen v tančírně osamělí tanečníci zůstávají v každé době pořád stejní – se svou touhou, nesmělostí i nesplněným snem.
Cena vstupenky 590, 650 a 690 Kč.
únor, březen

ŽENU NEBO ŽIVOT - co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí? Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní “akční době”. Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrnou ženu.
Cena vstupenky 440, 490 a 550 Kč.
únor, březen

PARFÉM V PODEZŘENÍ - pět žen, dva policisté, jedna mrtvola a jeden luxusní parfém. Hledá se vrah. Napínavá francouzská krimi komedie rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Všechny jsou v podezření, protože okolo slídí Oscar Berthomieu, vyšetřující komisař nevšedních zvyků, který vyznává ještě nevšednější policejní metody.
Cena vstupenky 490 a 550 Kč.
únor, březen

STVOŘENÍ SVĚTA - BEZ CENZURY - ještě stále věříte báchorce o jablku? Myslíte si, že Eva skutečně vznikla z Adamova žebra? Nezdá se vám, že už je čas dozvědět se konečnou pravdu?! Nyní vám můžeme prozradit tisíce let staré tajemství – všechno bylo úplně jinak!!!
Cena vstupenky 350, 390 a 450 Kč.
únor

PETR A LUCIE - Petr a Lucie… Romeo a Julie, Tristan a Isolda či Tony a Maria, tentokrát z období 1. světové války… další ze známých literárních dvojic, jimž osud nepřál…
Cena vstupenky 240, 290 a 360 Kč.
březen

1984 ANEB VELKÝ BRATR TĚ SLEDUJE - kam až sahají hranice lidské svobody? Mohou se lidé stát stroje, které lze jednoduše přeprogramovat?
Cena vstupenky 240, 290 a 360 Kč.
únor

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU - hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak…?
Cena vstupenek 440, 490 a 550 Kč.
březen

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ 


Vstupenky vybírejte na www.bezzabradli.cz/divadlo

JISTĚ, PANE PREMIÉRE - kdyby to nebylo tak k smíchu, bylo by to spíš k pláči. Břitká komedie o tom, jak se dělá velká politika. Nejen v Británii. Nezadržitelný proud hlášek a salvy smíchu v nejúspěšnější britské komedii posledního desetiletí!
Cena vstupenky 450 Kč.
únor, březen

BLBEC K VEČEŘI - při srážce s blbcem se může rozsvítit i tzv. "inteligentovi". Přesto si raději dvakrát rozmyslete, než někoho prohlásíte za blbce. Může se vám stát, tak jako v této bláznivé komedii, že se na váš účet bude bavit někdo jiný.
Cena vstupenky 450 Kč.
únor, březen

KDES TO BYL(A) V NOCI - situační komedie z pera úspěšného současného britského dramatika Alana Ayckbourna o tom, že odpověď na otázku "Kdes to byl(a) v noci?" může být za jistých okolností v manželství jedna z nejtěžších.
Cena vstupenky 320 Kč.
únor, březen

DALŠÍ ROKY VE STEJNOU DOBU - volné pokračování úspěšné, duchaplné sexkomedie Každý rok ve stejnou dobu.
Cena vstupenky 320 Kč.
únor, březen

ART - opravdu máte rádi své přátele? A co když si jednoho dne koupí nepochopitelně drahou věc, například obraz? Slavná francouzská komedie, v níž tři se hádají, ale vy se budete rozhodně smát!
Cena vstupenky 360 Kč.
únor, březen

TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE - jsou zde tři dospělé osoby mužského pohlaví a všechny tři si spletou adresu. Je to normální? V této vynikající italské komedii není normální skoro nic. Ale téměř vše se dá vysvětlit!
únor, březen

GARDEROBIÉR - divadelní principál, hlavní herecká hvězda, a jeho garderobiér. Zvláštní a nerozlučný vztah dvou lidí, které spojila láska k divadlu. Na Londýn padají bomby a Sir všemu navzdory svádí boj sám se sebou, svým okolím i svou poslední velkou rolí Krále Leara.
Cena vstupenky 450 Kč.
únor, březen

2x WOODY ALLEN - láska a nevěra: dvě sexy komedie na jedno téma. Představení není vhodné pro děti (ale měly by ho vidět).
Cena vstupenky 390 Kč.
únor, březen

KAŽDÝ ROK VE STEJNOU DOBU - osudové setkání dvou lidí, on ženatý, ona vdaná. Brilantní komedie, která oslovila diváky na celém světě.
Cena vstupenky 320 Kč.
únor, březen

KVARTET - i stárnout se dá s humorem a grácií! O tom vás přesvědčí kvartet bývalých pěveckých hvězd v této současné britské komedii.
Cena vstupenky 390 Kč.
únor, březen

MNOHO POVYKU PRO NIC - originální nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách se odehrává v Anglii během druhé světové války.
Cena vstupenky 390 Kč.
únor, březen

BEZ ROUCHA ANEB JEŠTĚ JEDNOU ZEZADU - komedie světoznámého dramatika M. Frayna o tom, že dělat legraci není žádná sranda. Úsměvný pohled do divadelního zákulisí těsně před premiérou.
Cena vstupenky 320 Kč.
únor, březen

TERASA - komediální obraz člověka v soukolí moderní civilizace, který touží, miluje, sní… ale musí se také živit, bydlet, obstarávat svou pozemskou existenci a zabývat se jinými nezbytnými banalitami.
Cena vstupenky 320 Kč.
únor, březen

DIVADLO NA FIDLOVAČCE 


Vstupenky vybírejte na www.fidlovacka.cz/program/

JEPTIŠKY - apo-katoli-ptický muzikál, u kterého se chvílemi možná budete až modlit smíchy. Chcete vědět, co všechno se může stát, když si řádové sestry uvaří k smrti dobrou polévku?
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

TUČŇÁCI NA ARŠE - komedie pro celou rodinu. Velká potopa je tu a na Noemově arše platí přísné a nepřekročitelné pravidlo: od každého druhu se mohou plavit jen dva. Co když se ale trojice přátel - tučňáků nehodlá rozdělit ani v tento okamžik? Co se stane s černým pasažérem? Neodolatelná komedie pobaví a dojme jak dětské, tak dospělé diváky. Cena vstupenky 150 Kč.
únor, březen, duben

SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ - patří nesporně mezi nejkrásnější a diváky nejoblíbenější Shakespearovy komedie. Tento kouzelný příběh, odehrávající se o májových svátcích by se nejspíš nikdy nestal, nebýt jedné čarovné noci, která všechny bytosti pojí, rozděluje a znovu svádí dohromady.
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

PRAVDA - brilantní komedie nejhranějšího francouzského dramatika současnosti Floriana Zellera o nevěře a “umění” lhát. V hlavní roli se představí Marek Taclík.
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

FAMÍLIE - když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd...
Cena
vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ - muzikál nabízí ženská srdce oloupané a uvařené na měkko v rytmu španělského tanga okořeněné smíchem a slzami. Neodolatelná kombinace romantiky a humoru, silných postav, nádherných melodií a hereckých a pěveckých příležitostí.
Cena vstupenky 359, 429, 529 a 599 Kč.
únor, březen, duben

CIZINEC - seržant Frogg přiveze do opuštěného letoviska ve státě Georgia svého kamaráda z vojny, Charlieho. Člověka, který je na pokraji sebevraždy, deprivovaný a zdevastovaný. Zápletka se rozbíhá v okamžiku, kdy Charlie nemá sílu dokonce ani s nikým mluvit.
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

MEZI NEBEM A ZEMÍ - mladí novomanželé Simon a Flic, prchají před Fliciinou nesnesitelnou matkou Marciou a pronajmou si starý dům na zapadlém anglickém venkově. Problémem je, že dům kdysi patřil spisovateli Jackovi a jeho ženě Susie, kteří jej „obývají“ i po tragické smrti...
Cena
vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

EVA TROPÍ HLOUPOSTI - příběh o rozjívené dívce, která se k překvapení všech zamiluje, slavil úspěch už v časopisecké podobě, také jako nezapomenutelný film Martina Friče s Oldřichem Novým, Natašou Gollovou a Zdeňkou Baldovou v hlavních rolích. Crazy komedie.
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

SUGAR (NĚKDO TO RÁD HORKÉ) - světoznámý muzikál, který vznikl podle scénáře k legendárnímu filmu Někdo to rád horké. Co všechno se může stát, když si dva muzikanti hrají s gangstery na schovávanou... Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku.
Cena vstupenky 359, 429, 529 a 599 Kč.
únor, březen, duben

PO FREDRIKOVI - zamilovanost je někdy děsně náročná věc. Všichni to tvrděj a někdo to i skutečně zažil, nicméně bejt zamilovanej do Fredrika bylo chvílema naprosto nesnesitelný.
Cena vstupenky 309 Kč.
únor, březen, duben

TŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE - dvě sestry, Niamh a Grace k sobě měly kdysi velmi blízko. Když se setkávají nad krabicí fotografií z dětství a dospívání, dávno zasuté vzpomínky znovu ožívají. Postupně nám rozkrývají svůj komplikovaný vztah s autoritativním otcem, citlivé období se svoji milovanou maminkou, i to, proč se jejich cesty na čas rozešly.
Cena vstupenky 309 Kč.
únor, březen, duben

VYJÍMEČNÝ STAV - výjimečná komedie o nevěře, která zahraničního reportéra Karla Berana přitáhne z Kamburu v Africe zpět do Prahy a vyvolá celou kaskádu nepředvídatelných groteskních zvratů. A do toho všeho musí Karel vysílat živě reportáže z kamburské revoluce. Nikdy nevěřte médiím a své ženě!
Cena vstupenky 329, 369, 399 a 439 Kč.
únor, březen, duben

ŠAKALÍ LÉTA - muzikálová groteska podle námětu filmu Jana Hřebejka a Petra Jarchovského a povídek Petra Šabacha
Hra o hudbě, svobodě, dětských snech a o životě lidí v nelehké době, kdy jinakost se nenosí a každý krok mimo rytmus je po zásluze potrestán. Hra o síle a slabosti charakteru, o lásce a žárlivosti.
Cena vstupenky 359, 429, 529 a 599 Kč.
březen, duben, květen

DIVADLO GONG

Vstupenky vybírejte na www.divadlogong.cz

HALINA PAWLOVSKÁ: MANUÁL ZRALÉ ŽENY - talk show. Není nic špatného na tom být zralá žena,  i když slovo „zralá“ mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat ...
Cena
vstupenky 299 Kč.
únor

KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA - vynikající anglická komedie o tom, co všechno se může stát, když dvě sestry najednou odjedou na společnou dovolenou a jejich muži zůstanou v Londýně bez dozoru. Pokus o celkem nevinný zálet se dvěma švagrům změní v nečekané dobrodružství plné napětí, humoru a překvapivých zvratů ohrožujících celou jejich další existenci.
Cena vstupenky 399 Kč.
únor

LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH - stand-up comedy speciál. One man show známého komika s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete aby se vám narodil Václav Klaus.
Cena vstupenky 349 Kč.
únor

JOSEF DVOŘÁK: ČOCHTAN VYPRAVUJE - nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka.
Cena vstupenky 399 Kč.
únor

ZDENĚK IZER: NA PLNÝ COOLE! - Zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.
Cena vstupenky 299 Kč.
únor, březen

PAVEL DOBEŠ A TOMÁŠ KOTRBA - koncertní vystoupení nezaměnitelného a nezařaditelného klasika české folkové scény. Na kytaru doprovází Tomáš Kotrba.
Cena vstupenky 250 Kč.
únor

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI - vláda Jejího Veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jeden háček – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. V hlavní roli Petr Nárožný a Jan Čenský.
Cena vstupenky 449 Kč.
únor

NATĚRAČ - bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec, živící se momentálně jako malíř pokojů, získá nečekaně svou životní roli ...
Cena
vstupenky 349 Kč.
únor, březen

PŘÍŠTĚ HO ZABIJU SÁM - bláznivá detektivní komedie o tom, co všechno může způsobit taková nevěra a jedna „znebespadlá“ mrtvola.
Cena vstupenky 399 Kč.
únor, březen

ŽENA VLČÍ MÁK - herecký koncert Hany Maciuchové. Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejich vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama. V dnešní době tvrdého kultu mládí a povrchní, fyzické krásy, kdy je věk a zkušenost handicapem, jde o téma velmi aktuální. I „starý“ člověk ještě žije a možná vás překvapí jak!
Cena vstupenky 349 Kč.
únor

S PYDLOU V ZÁDECH - legendární inscenece s Josefem Dvořákem. 
Postavička prostého lidového chytráka, který se zaplétá v šachové partii mocných, poskytuje vynikajícímu komikovi prostor pro řadu brilantních klaunských čísel.
březen

ŘÍMSKÉ NOCI - poutavý a současně dojemný příběh dvou slavných lidí, italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse. Pojednává o jejich dlouhodobém a ryzím přátelství, o jejich láskách, radostech, vrcholech i pádech. Vše zarámováno do padesátých a šedesátých let 20. století. V hlavní roli Simona Stašová a Oldřich Vízner.
Cena vstupenky 449 Kč.
březen

DRAHÁ LEGRACE - zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a doma ani v bance nemá ani korunu. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací.
Cena vstupenky 449 Kč.
březen

Děkuji za Vaše objednávky


Jarda Pilnaj

Jarda Pilnaj 
Pod nádražím 281
411 72 Hoštka 

Tel.: 601 590 318

jardapilnaj@email.cz