Jménem celé Odborové rady srdečně blahopřeji k fenomenálnímu výkonu, dvojnásobné Olympijské vítězce, slečně Ester Ledecké.

Vyzývám tímto všechny naše členy a příznivce, KTEŘÍ SE MOHOU DOSTAVIT (je jasné, že Áčko v práci dát nemůžete, ale po ranní by to šlo ne..?)
(předpoklad
zatím je, že na Staromák zamíří hned po příletu- pondělí ve 13´30 letiště…)

Po vzoru starých Řeků tak vyjádřeme pokoru, obdiv a úctu těm, kdo podobné mety, pro slávu naší země dokážou.

I kdyby již nikdy nic jiného nedokázala, v což nevěřím a další úspěchy ji ze srdce přeji, zůstane navždy nesmazatelně zapsána do vědomí a historie národa a její úspěch bude připomínán nám i budoucím pokolením.  Jen málo sportovců se může pochlubit zlatou olympijskou medailí a velmi málo pak dvěma zlaty, navíc z různých sportů. 

Přejme společně naší úspěšné reprezentantce hodně úspěchů, pevné zdraví a štěstí v osobním životě. Doufáme, že se vyhne závistivým a nepřejícím lidem, kterých je v naší zemi, čím dále více.. Bravo Ester !   Děkujeme a obrazně smekám klobouk. –JZ-

více třeba: https://oh.idnes.cz/paralelni-obri-slalom-zeny-olympijske-hry-pchjongcchang-zpravodajstvi-1aj-/zoh-snowboarding.aspx?c=A180224_010229_zoh-snowboarding_mt2

použito foto z: Denik.cz  a foto Blesk.cz