Proběhla první letošní kolektivní akceKongres HOFEDu 2018.

Lednový víkend strávený skupinou členů Unie frakcí, v termínu 12.-14. ledna, proběhl v hotelu Luna na Vysočině ( www.hotelluna.cz ). Všichni účastníci byli se službami i vybavením hotelu nadmíru spokojeni a je předpoklad, že i další Kongres bude HOFED zde pořádat.

Moderní hotel Luna je posazen do klidné a čisté přírody, je obklopen krásnými lesy, má svůj velký rybník, tenisové kurty, fotbalové hřiště a i třeba dřevěné chatky pro letní rekreanty, kteří nemají moc peněz. Ubytování v chatkách je totiž jen za 130,-Kč osoba, což je podle mne levné. Luxusní hotel má ceny pokojů (se snídaní) kolem 580 korun za lůžko. Nicméně každý pokoj je moderně vybavený, koupelna s masážní sprchou, wifi samozřejmostí. V hotelu se dále nalézá vlastní bazén (15 na 5 temp), je tam vířivka, sauna, kulečník a má spoustu salónků na jednání i třeba na hraní pin pongu. Na své si přijdou milovníci čtyřkolek (možno zapůjčit), či jen hráči automobilového simulátoru. V létě je zde možné rybařit, půjčit si lodičky, nebo potápěčskou výzbroj. Venku se dá hrát i řada kolektivních her.

Uvaří vám zde chutné jídlo a nejen plná penze, ale i druhá večeře je zde velmi bohatá a připomíná domácí stravu. Pivo čepují jak blízký Bernard, tak jiné druhy, k dispozici je i láhvové, např. Plzeň. Venku se dá procházet po udržovaných cestách v lese, či si zajet za zajímavostmi do blízkého okolí.

Aby člověk vše stačil vyzkoušet, musel by tam být alespoň měsíc. Z míst, kam HOFED za ty desítky let zavítal, co každoročně schůzuje nad Pravidly stolního hokeje, je toto zřejmě nejhezčí.

Frakce HOFED, člen sekce Unie frakcí, tak jako loni, využil možnost dotace na kolektivní akci našich členů. Jak pronájem salónku pro jednání, tak pronájem sportovišť, kde využil nabídky bazénu, kulečníku i pin pongu a cen pro medailisty, mu bude proplacen na základě doložených účtů a prezenčky účastníků. Ubytování i stravu si účastníci zaplatili sami.  

Využijte i vy nabídky, kterou naše Odborová rada všem sekcím a jejich členům poskytuje a uspořádejte si svou akci, pro váš kolektiv, a to až do hodnoty 5tisíc Kč. Přemluvte k tomu vaše funkcionáře…. nejen posezení v hospodě je kolektivní akce.

 

Něco fotek z hotelu a okolní procházky:

cestou k HOTELU

     

 

HOTEL Luna (vpravo na první fotce za rybníkem lesní chatičky, na druhé kurty a velké střežené parkoviště)

                

 

Sportovní vyžití:

 

  

 

             

     

 

turistika: