Informace pro naše členy. Blíží se vánoce...

 

Jak nástěnný kalendář, tak tradiční notýsek i multifunkční propiska jsou připraveny a i vaše finanční bonusy jsou vypočítány (aktualizace bude kolem 12 listopadu a 12 prosince). Předčasný výdej za 1-11 -pro nedočkavé- bude možný od 24.listopadu.

Řádný výdej, včetně formuláře odpisu z daní, ankety, časopisu M35, legitimace pro slevy a bonusu za celorok 1-12, by měl být od 15.prosince. Záleží ale na účtárnách, jak rychle nám dodají data za vaši listopadovou srážku.

Chcete vědět, kolik pravděpodobně bude činit váš bonus? (pokud poslední dva měsíce nebudete marodit) Zeptejte se formou SMS na 774746800. Pozor, abych zabránil zneužití někým, kdo se za vás vydává, tak krom vašeho jména do SMS uveďte i datum narození a profesi.

Obecně lze říci, že u těch, co odpracují 12 měsíců (a jsou pouze členy našich organizací v Odborové radě a tedy ne i jiných v OR nesdružených) bude bonus:

v DPP u členů OSD od 1.300,- do 1.900,- a u přímých členů Odborové rady od 1.600,- do 2.200,- Kč.

Ve Škodovce to bude u členů OSD 1.400,- a u přímých členů OR 1.500,-Kč

a v Blansku to bude také kolem 1400,-Kč.

Svůj vliv mají různé průměrné výše mezd daných podniků i výše darů na činnost OO od těchto podniků.

Ti kdo platili jen část roku, mají tomu úměrnou částku. Upozorňujeme marody, že pokud si neuhradí za dobu své nemoci udržovací příspěvek 35,-Kč měsíčně, je tento přednostně z aktivního bonusu odečten.

Nejste-li si jisti, zda máte vše řádně zaplaceno, napište, zjistím, dám zprávu.

U našich členů individuálních (mimo DPP,ŠT a ČAD, z různých jiných podniků i osoby OSVČ a máme jich cca 30) se částka vypočítává individuálně, podle výše zasílané sumy, viz minulý rok + - .

Každý nový člen, který k nám nově vstoupí nejpozději do 15.12. se souhlasem srážkou ze mzdy od začátku prosince (i když nic dosud nezaplatí), obdrží dárky taktéž.

POZOR ! ti co k nám chtějí v DPP přejít od jiné organizace až v lednu, upozorňuji, že tím přijdou o min. 400,-Kč, protože peníze na vás od podniku získá původní OO... My vám je v plné výši dáváme, jiní ale ne...! Nenechávejte jim je....

Vstupte proto k nám do 15.12. a odhlaste se od jiných do max. 22.12., ať to účtárny stihnou zpracovat.... Pak máte zaručen plný bonus u nás - v roce 2018.

Potřebujete-li něco vysvětlit v oblasti výpočtu bonusů a odchylek výpočtu u různých podniků a v případě různého členství v Odborové radě, napište mi na e-mail: zabloudil@zoosdmotol.cz odpovím, vysvětlím..... -JZ-