Na můj e-mail přicházejí různé podpory jednotlivců k našemu pevnému postoji, týkajícímu se snahy o otevření výše mzdových tarifů v DPP. Přidávají se též i celé OO.

Viz uvedení:

---- Dobrý den p. Zabloudile. Posílám plnou moc k zastupování v příloze, originál pošlu nebo předám osobně.

Bylo dobré zapsat pravdu z jednání OO o mzdách.

Než peníze do premiich tak raději nic .

V příloze stížnost na trvale uvolněné funkcionáře.:-)  Když nehájí mzdy zaměstnanců přijdou o uvolnění!

S pozdravem Ladislav Walter Předseda PLSK------

 

---- XXL-SVAZ nepodepíše také trvá na svém požadavku již zaslaném (mzdu především do pevné částky).

Jinak ve shodě s p. Zabloudilem . Mikšovský ------

 

A jaký je Váš názor?

Odpovědět (anonymně) můžete třeba v této anketě:

.....anketa je na odkazu zde....

 

(Výsledky po týdnu zveřejníme- zobrazují se nám na e-mailu. Jde o neplacenou službu, při automatickém zobrazování výsledku zde bychom museli plýtvat penězi našich členů. Pokud by však někdo z vás chtěl sponzorovat tuto placenou službu, pak samozřejmě rádi on-line hlasování umožníme- odkaz na placenou službu zde:  www.odborovarada.cz/zadarmotoneni.jpg ).

Byli bychom také rádii, kdyby vy co máte na věc pevný postoj (lhostejno jaký) a jste ochotni jej veřejně sdělit, zvážili i možnost být funkcionářem Odborové rady. Lidí, kteří se umí ozvat a mají technické znalosti pro práci s PC máme ve Výboru velmi málo...

 

Jsme rádi, že s námi komunikujete, ovšem děje-li se tak slušnou formou. Sprostoty u nás nevedeme a mažeme. Oplzliny, jsou když tak třeba na diskuzním fóru Ospea, kde se ti, co chtějí nadávat mohou vyřádit do sytosti..... S vulgarismy jsme si zažili své i ve Výboru, když tam byl jistý čechobulhar  Tončev. Jeden den vás chválil, druhý den vás častoval do názvů přirození- byli jsme rádi, když odešel (dosud z nezaplacenou pokutou 1.000,-Kč za poručování morálního kodexu funkcionáře) . Znechutil a odloudil tím celou řadu členů i funkcionářů. 

Myslím, že opačný názor lze vyjádřit i slušnou formou a děje-li se tak, je u nás je svatým právem, vyjadřovat se svobodně, bez cenzury.     -JZ-